Katalogu virtual i produkteve

Pavarësisht a krijojmë apo ekzekutojmë plane markash, shesim, ndihmojmë në ngritjen e pikave të shitjes në dyqan apo zbatojmë fushata, biznesi ynë është gati të ndërtojë marka - kjo është ajo që bëjmë!

Red Bull

RED BULL

Red Bull® Energy Drink është një pije funksionale me një kombinim unik përbërësish, e krijuar veçanërisht për periudhat e mbingarkesës mendore dhe fizike. Pija Energjetike Red Bull® forcon trupin dhe mendjen.

Rauch

Lëngjet e frutave BRAVO & RAUCH shuajnë etjen dhe garantojnë shumëllojshmëri aromash, me ide të reja dhe eksperienca emocionuese shije. Markë për të gjithë ata që duan të shijojnë jetën. Nektarët e frutave dhe pijet e pasura me vitamina, lëndë ushqyese dhe minerale për më shumë vitalitet ofrojnë nivelin më të lartë të kënaqësisë, në çdo kohë, kudo.

Acqua Panna

SAN PELLEGRINO & ACQUA PANNA

Të përjetosh mënyrën toskane të jetesës do të thotë të përjetësosh një ideal të thjeshtësisë, elegancës dhe ekuilibrit në art dhe kulturë, por edhe në tryezë. Falë cilësive të tij organoleptike Acqua Panna është në gjendje të harmonizojë shijet pa i mbuluar ato.

B/ Water®

B/® Uji Mineral Natyror buron nga një lartësi prej 2080 m mbi nivelin e detit. Pasi filtrohet natyrshëm gjatë udhëtimit të tij brenda malit, ai rrjedh i pastër dhe i pasur me minerale nga Burimi i Pashait.

Ama Caffe

ama®

ama® caffè është një përzierje ekskluzive dhe delikate të cilës ne i kushtojmë kohën dhe përvojën tonë me një qëllim unik: krijimin e produktit të kafesë me cilësi të lartë. Ne zgjedhim me kujdes llojet e ndryshme të kokrrave të kafesë, të gjitha të rritura në plantacionet më të mira në mbarë botën dhe përmes traditës së blenderëve italianë, ju ofrojmë një aromë të plotë dhe ekuilibër unik.

Fentimans

Fentimans kanë prodhuar pije natyrale botanike për më shumë se 100 vjet. Pijet tona artizanale zihen për 7 ditë duke përdorur procesin e prodhimit botanik të sanksionuar nga koha. Rezultati është një pije superiore që ka shije thjesht të shijshme.
Our artisanal drinks are brewed for 7 days using the time-honoured botanical brewing process. The result is a superior drink that tastes simply delicious.

Tuborg

Tuborg

Tuborg është një kompani daneze e prodhimit të birrës e themeluar në 1873 nga Carl Frederik Tietgen. Që nga viti 1970 është pjesë e Grupit Carlsberg. Fabrika e birrës u themelua në Hellerup, një pjesë e Kopenhagës veriore, Danimarkë.

Carlsberg

Një Pilsener premium ndërkombëtar freskues dhe me karakter unik, me një shtyllë malti dhe hidhësi të ekuilibruar. Aka: ndoshta birra më e mirë në botë.

Carlsberg
Holsten

Holsten

Holsten plotësisht i importuar prodhohet duke përdorur metodat tradicionale të pirjes së Pilsener. Ngjyrë ari e ndezur, me një kokë të bardhë dantelle të zgjatur, me një hidhësi karakteristike dhe një përfundim freskues i pastër tipik për birrat Premium Pilsener.

Beluga

Beluga është vodka numër 1 në Rusi, tregu më i madh i vodkës në botë. Të gjithë përbërësit e Beluga Noble kalojnë përmes një sistemi të rreptë pastrimi dhe filtrimi, i cili garanton nivelin maksimal të pastërtisë dhe cilësisë në produktin përfundimtar.

Russian Standard Vodka

Russian Standard Vodka

E renditur vazhdimisht si një nga markat e pijeve alkoolike me rritje më të shpejtë në botë, Russian Standard Vodka është njëkohësisht vodka premium numër një në Rusi dhe marka numër një e vodkës ruse në nivel global.

Dictador

Rumi Dictador XO Perpetual Solera System është bërë nga fermentimi i mjaltit unik nga kallam sheqeri, i distiluar në një kazan bakri antik alembic, më pas i vjetëruar në fuçi lisi të parapërdorura të cilësisë më të lartë nga ish-burbon.

Dictator

GIFFARD

Një gamë shumë e madhe sheqeri të pastër, shurupe me shije të lartë dhe shumëngjyrëshe, të cilat janë pasterizuar për të siguruar një ruajtje perfekte. Shurupet Giffard janë krijuar posaçërisht për banakierët profesionistë në industrinë e koktejve dhe bareve.

Findus

Marka Findus ka një angazhim të fortë, qoftë në të ushqyer, për të mbështetur konsumatorët e tyre drejt një diete të ekuilibruar në baza ditore, apo në aspektin e respektit për mjedisin. Findus zhvillon receta me përbërës të mirë. Shërbimi i ushqimit të shijshëm për të gjithë familjen është qëllimi kryesor i markës, sepse familjet tona meritojnë ushqim cilësor!
Our families deserve quality food.

Le Petit Dejeuner

“Le Petit Déjeuner” është një gamë drithërash që i jep vlerë të veçantë mëngjesit. Është krijuar nga TSAKIRIS FAMILY S.A. me qëllim që t'u ofrojë konsumatorëve një sërë drithërash me cilësi të lartë. Seria “Le Petit Déjeuner” mbulon të gjitha nevojat dhe moshat, me drithëra, të pasura me vitamina për fëmijë, drithëra, tërshërë dhe të pasura me fibra për të rriturit dhe me vlera të veçanta ushqyese, si produkte pa gluten, për konsumatorët që vuajnë nga intoleranca ndaj glutenit. “Le Petit Déjeuner” u krijua me synimin për t'u ofruar konsumatorëve një sërë drithërash me cilësi të lartë.

Pernigotti

Pernigotti, me më shumë se 160 vjet në historinë e çokollatës, vjen me kremra të shijshëm të përhapur të frymëzuar nga tradita e ikonës Gianduiotto Pernigotti, të përgatitur me përbërësit e cilësisë më të lartë.

Soavegel

Duke mbuluar një sipërfaqe totale prej 30.000 mq, Soavegel është i pajisur me sistemet teknologjike më bashkëkohore dhe inovative. Për më shumë se 80 vjet, Soavegel është angazhuar në prodhimin dhe ngrirjen e specialiteteve më të mira gastronomike italiane. For more than 80 years, Soavegel has engaged in production and deep-freezing of the Best Italian gastronomical specialities.

Radatz

Radatz - Një shije nga Viena! Radatz është një biznes vjenez në pronësi familjare në industrinë ushqimore, i themeluar në vitin 1962. Emri Radatz përfaqëson vlerat artizanale, familjen dhe Vjenën. Gama e produkteve përbëhet nga salsiçe si Käsekrainer, Bratwürstel, Frankfurter, Debreziner, Leberkäse etj… Sallamin Radatz e gjeni në Standën Wienerwurstel në Tiranë, Shqipëri (Tajvani, Bllok, Garda dhe St. Trenit). The Radatz name represents the values handcraft, family and Vienna. The range of products consists of sausages like Käsekrainer, Bratwürstel, Frankfurter, Debreziner, Leberkäse ect… You can find Radatz’s sausage in Wienerwurstel Stand in Tirana, Albania (Tajvani, Bllok, Garda and St. Trenit).

Ravelli

“Italia në kuzhinën tuaj” - Prodhim enësh gatimi jo ngjitëse dhe me cilësi të lartë, 100% të prodhuara në Itali. Linjat Ravelli dallohen, pasi bëhen në respekt të plotë të natyrës dhe mjedisit.

Vileda

Marka Vileda qëndron për produkte me cilësi të lartë, të besueshme, inovative dhe me jetëgjatësi. Ne krenohemi që jemi partneri juaj ekspert për kujdesin e përsosur në shtëpi. Produktet tona janë krijuar për t'jua lehtësuar punët e shtëpisë.

Vileda

Zewa

Under the brand of Essity we have the great product “Zewa”

Zewa Brand with a unique technology offers high quality products made out of love for people and environment.

Libresse

Libresse is another high quality product of “Essity”.

With Libresse, we put passion into what we do and are committed to creating feminine hygiene products that promote the health and well-being of all humanity and the planet.

Werner & Mertz Group

Me marka të tilla të besuara si Erdal, Frosch dhe të gjitha profesionale, Werner & Mertz është e pozicionuar mirë në tregun evropian si një kompani novatore. Për mbi 150 vjet ne jemi ndjerë shumë të angazhuar ndaj vendndodhjes tonë në Mainz. Kemi qenë gjithmonë njësoj të angazhuar ndaj parimit të një qasjeje biznesi të qëndrueshëm dhe që respekton mjedisin, sepse qëndrueshmëria nuk është një modë për ne, por një traditë kompanie që e praktikojmë çdo ditë.

Frosch

Tesla Batteries

Kompania TESLA Batteries vazhdon me krenari prodhimin nën markën TESLA e cila ka filluar prodhimin e pajisjeve elektrike të cilësisë së lartë që nga viti 1946. Në emrin e kësaj kompanie prodhohen bateri të cilësisë premium që gjejnë një fushë të gjerë përdorimi në shtëpi, ambiente profesionale, etj.